РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 

Вивіз сміття

Щодня у великих містах накопичуються десятки тонн різного сміття, яке необхідно своєчасно вивозити. Здавалося б, абсолютно непомітна робота, проте тільки завдяки правильно організованому вивозу побутових відходів ми можемо насолоджуватися чистотою наших міст і красою навколишньої природи. Якщо ж своєчасний вивіз сміття не налагоджений належним чином  це відразу ж позначається на чистоті вулиць і комфорті городян.
На жаль, міські служби часто не здатні забезпечити оперативний вивіз і утилізацію сміття, тому на допомогу приходять фахівці компанії «Екосервіс груп». Наше завдання забезпечити порядок і чистоту на вулицях Києва і міст Київської області. Наші послуги з кваліфікованого вивезення сміття відносяться до числа найбільш затребуваних. Адже кому ж захочеться жити в брудному неохайному місті і ходити по засміченим вулицях?

Яка ціна, вартість на вивезення сміття?

Компанія « Екосервіс груп» надає широкий спектр послуг з видалення побутових відходів. Наші фахівці надають необхідну спецтехніку для збору і завантаження сміття, зручні контейнери сучасної конструкції, а також здійснюють регулярне вивезення відходів згідно узгодженого графіка. Ми працюємо не тільки з звичайними твердими побутовими відходами (ТПВ), але також вивозимо до місця утилізації негабаритне сміття різних видів, сміття будівельне, очищаємо вулиці міста від опалого листя та снігу. У нас можна замовити вивіз сміття з приватних домоволодінь. Ми обслуговуємо мешканців приватного сектора за індивідуальним графіком і застосовуємо гнучку цінову політику.
Крім цього в компанії «Екосервіс груп» можна замовити фронтальний навантажувач для автоматизованого вантаження будь-яких матеріалів або поливомийну машину, яка допоможе змити пил з міських вулиць. Ми також надаємо послуги з перевезення вантажів і ремонту всіх типів гідравлічного обладнання.

Вивіз сміття в Києві та Київській області

Наша робота необхідна всім жителям міста, адже безперебійний вивіз сміття в Києві і області не може не вважатись одним з найважливіших завдань. Наша столиця являє собою величезний мегаполіс, в якому утворюється чимало відходів, але ж Київ це візитна картка країни, тому він повинен завжди бути чистим і привабливим. Втім, компанія «Екосервіс груп» піклується не тільки про чистоту столичних вулиць. Нашими послугами завжди можуть скористатися жителі всіх населених пунктів, розташованих в межах Київської області незалежно від їх розмірів.
За Вашим бажанням кваліфіковані фахівці приїдуть навіть в невелике котеджне або дачне селище, вивезуть сміття великими контейнерами, відходи після розбирання старих будівель і будівельне сміття, що утворилось під час будівництва нового будинку. Компанія «Екосервіс груп» засновує свою роботу на індивідуальному підході до кожного клієнта. Ми обслуговуємо елітні селища і окремі будинки, міські квартали і спальні райони. Будь-який замовник, який звернувся до нас, зустріне поважне і доброзичливе ставлення з боку менеджерів, які уважно поставляться до всіх його побажань. Ми вважаємо запорукою успішної роботи створення довірчих професійних відносин між нашими клієнтами і працюючими з ними менеджерами.

Вивіз сміття недорого

До числа переваг компанії «Екосервіс груп» відноситься достатня кількість кваліфікованого персоналу, що володіє великим досвідом і добре розбирається в технології вивезення і подальшої утилізації сміття. У їх розпорядженні знаходиться найсучасніша спецтехніка , яку не розташовує ніхто з наших конкурентів. Все це є гарантією високої якості виконуваної роботи, такої корисної і необхідної. Ну а вирішальним аргументом для багатьох може стати цілком доступна вартість наших послуг. Давайте разом зробимо вулиці чистіше, «Екосервіс груп» завжди до Ваших послуг!

Деснянський район
 

  Биківня      Лісний     Троєщина     Дніпровський район      Воскресінка     Дарниця 
Березняки
 
    Русанівка     ДВРЗ   Соцмістечко     Ленінградка     Лівобережка     Радужний
Дарницький район     Бортничі     Осокорки   Позняки     Харьківский     Голосіївский район     Центр
 Голосієво
 
  Деміївка     Корчувате   Теремки     Фоефанія     Соломенский район     Відрадний
Жуляни  

  Караваєві Дачі     Кадетский Гай   Соломянка     Чоколівка     Шулявка     Слобідка
Печерський район

    Липки     Печерськ   Святошинський район     Академмістечко     Білічі     Борщагівка
Новобілічі

    Святошин     Шевченківський район
Лукянівка     Нивки     Сирець     КПІ
Татарка     Оболонський район     Куренівка   Оболонь     Мінський     Пуща Водиця     Подольський район
Виноградар     Подол