РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Автоперевезення

Автоперевезення

Автоперевозки - фотоВ наші дні транспортні послуги відносяться до числа найбільш затребуваних. Люди вселяються в нове житло, переїжджають з одного міста в інше, магазини і офіси перебираються в більш престижні райони, а для успішної роботи бізнес вимагає щоденного переміщення багатьох тонн товарів і комплектуючих по всій Україні. У будь-якій ситуації компанія         « Екосервіс груп» завжди готова допомогти Вам з організацією вантажних   перевезень.
Мережа наших автоперевезень охоплює Київ, область, а також всі населені пункти України. Будь-який вантаж буде оперативно, без затримок і будь-якого збитку доставлений у вказану замовником точку завдяки ефективній роботі нашої транспортної служби. Ми маємо в своєму розпорядженні солідний автопарк, який складають найсучасніші вантажні автомобілі від авторитетних європейських виробників - потужні, надійні та економічні, без яких неможливі безпечні та якісні вантажоперевезення. Ретельно підібраний персонал - досвідчені висококваліфіковані водії, диспетчери, менеджери та технічні працівники діють злагоджено і застосовують самі передові технології, що забезпечують максимальну ефективність вантажоперевезень.

Яка вартість/ціна автоперевезень?

У нас можна замовити такі види транспортних послуг, як перевезення самих різних товарів, офісної техніки, торгового або технологічного обладнання для магазинів, супермаркетів чи ресторанів, доставка побутової техніки, меблів та домашніх речей, включаючи великогабаритні предмети побуту, наприклад піаніно. Автотранспорт «Екосервіс груп» прийде на допомогу при перевезенні речей на дачу або нову квартиру, ми також організуємо переїзд офісу, будь - якої організації чи установи.
Незалежно від відстані, наші фахівці довезуть Ваш вантаж в найкоротші терміни і в повній цілості. У будь-яку точку Києва, Київської області або ж у найвіддаленіший населений пункт України ми виконуємо професійні автоперевезення якісно, швидко і зовсім недорого. Досвідчені водії та найсучасніша техніка дозволяють без праці справлятися з найбільш складними і нестандартними замовленнями. Нас не лякають важкі маршрути, незвичайні вантажі і «палаючі» терміни - будь-яка задача, поставлена ​​клієнтом, буде виконана точно і бездоганно .

Автоперевезення в Києві та області

У роботі з кожним замовником застосовується індивідуальний підхід при виборі маршруту і підрахунку вартості, тому вартість наших послуг є цілком доступною. Надійна сучасна техніка і досвідчений добре навчений персонал гарантують високу якість вантажоперевезень. Ваші вантажі і наші професійні автоперевезення - результат, який перевершує будь-які очікування!

Автоперевозки 2 - фото