РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Прибирання снігу

Прибирання /вивезення снігу

Уборка / вывоз снега - фотоНавіть дорослі, не кажучи вже про дітей, радіють чистому білому снігу, якого чекали цілий рік. Однак снігопади приносять не тільки задоволення, але й багато серйозних проблем. Через товстий шар снігу і льоду зростає навантаження на покрівлю, тому власникам приватних будинків доводиться регулярно очищати дахи, та на території садиби теж необхідно прибирати сніг. У містах не прибраний вчасно сніг на тротуарах і проїжджій частині заважає руху, а станувши днем під яскравими променями сонця, він замерзає вночі і перетворюється на лід. Впавши ж з даху брили льоду або снігу можуть серйозно травмувати перехожих.

Прибирання снігу ціна, вартість

Таким чином , всі власники нерухомості і жителі міста зацікавлені у своєчасній прибирання снігу. Можна, зрозуміло, зайнятися цим самостійно, проте краще довірити прибирання снігу професіоналам. Фахівці компанії      «Екосервіс груп» завжди готові допомогти Вам в усуненні будь-яких проблем, і пропонують комплексне рішення - прибирання та вивезення снігу, виконувані кваліфікованим персоналом із застосуванням відповідної техніки. Варто відзначити, що обходяться такі послуги зовсім недорого - безпека і зручність пересування по зимових вулицях оцінюються за набагато більш високого розряду.

Прибирання снігу в Києві і області

Наша компанія має самий великий парк спеціалізованої техніки, тому оперативне прибирання снігу в Києві не представляє для нас ніякого ускладнення. Снігоприбиральні машини для очищення від снігу проїжджої частини доріг або тротуарів, спеціальні контейнери для збору снігу, фронтальні навантажувачі для його завантаження і потужні автомобілі-самоскиди для вивезення снігу - вся ця спецтехніка професійного рівня є в достатній кількості, щоб оперативно усунути насліди навіть дуже сильного і тривалого снігопаду. А добре навчені фахівці допоможуть прибрати сніг з самих важкодоступних і високих дахів.

Вивезення снігу недорого

Основними перевагами нашої компанії є високий рівень технічної оснащеності, низькі ціни, надійність, оперативність і професіоналізм. Ми завжди намагаємося досягти найкращого результату і повністю виправдати очікування наших клієнтів. У роботі з замовниками широко застосовується індивідуальний підхід, що дозволяє врахувати будь-які їх побажання та пропозиції . Надайте фахівцям складну і важку роботу з прибирання снігу, а самі насолоджуйтеся красою зимового пейзажу. Адже зима цей час свят, який так не хочеться витрачати на нудне прибирання снігу.

Уборка / вывоз снега 2 - фото