РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Вивіз сміття контейнером

Вивіз сміття/відходів контейнером

Збирати сміття для подальшого вивезення можна по- різному. Іноді відходи просто складують на накопичувальному майданчику, проте такий спосіб є неестетичним і призводить до серйозного забруднення прилеглої території. Набагато зручніше і практичніше завантажувати сміття у спеціальні контейнери, в яких його і вивозять автотранспортом до місць утилізації чи переробки. Сучасні контейнери випускаються самої різної місткості, тому не складає труднощів підібрати ємність найбільш оптимальних габаритів залежно від кількості сміття.

Вивіз сміття контейнером ціна, вартість

Таким чином, вивіз сміття контейнерами є найбільш зручним , екологічно чистим, швидким і дешевим варіантом видалення ТПВ або будівельних відходів. Коли сміття вивозиться по-старому звичайними самоскидами, їх доводиться завантажувати за допомогою навантажувача або екскаватора, що займає значний час, а оренда техніки коштує недешево. Контейнери же можна заповнювати поступово, а потім вони встановлюються на автомобіль- контейнеровоз, оснащений спеціальним вантажним пристосуванням . Весь цей процес проходить протягом всього лише декількох хвилин, виключаючи непродуктивність простої техніки. А завдяки тому, що сміття транспортується в герметично закритих ємностях, не завдається ніякої шкоди екології .

Вивіз сміття контейнером Київ та області

Компанія «Екосервіс груп» має в своєму розпорядженні найбільший у Києві парк спеціалізованого транспорту, обладнаного для перевезення контейнерів зі сміттям. Завдяки компактним розмірам сучасні типові контейнери займають дуже мало місця на ділянці, а їх привабливий дизайн не псує архітектурну композицію. До того ж всі контейнери мають щільно прилеглу кришку, що надійно захищає від розповсюдження неприємних запахів і інфекції, що особливо важливо при невеликій площі садиби, коли немає можливості розмістити сміттєвий майданчик далеко від житлового будинку.

Вивіз відходів контейнером недорого

Як показує практика, ціна на професійний вивіз сміття контейнерами є цілком доступною за рахунок виключення всіляких додаткових витрат. Адже коли Ви співпрацюєте з таким кваліфікованим перевізником, як компанія  «Екосервіс груп», то платите тільки за надану послугу. Ми пропонуємо європейський рівень сервісу за цілком доступною вартості та роботи високої якості, які виконуються в самі стислі терміни. При роботі з клієнтом, ми враховуємо всі його побажання, щоб забезпечити комфортний вивіз сміття, не завдаючи при цьому ніяких незручностей. Скористайтеся перевагами лідера, «Екосервіс груп» завжди до Ваших послуг.