РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Вивіз твердих побутових відходів

Вивіз твердих побутових відходів

Короткою абревіатурою ТПВ (тверді побутові відходи ) прийнято у фахівців називати найпоширеніший і численний вид сміття в сучасних містах. У великих мегаполісах щодня утворюються тонни побутових відходів та будівельного сміття, тому якщо їх своєчасно не вивозити на утилізацію, дуже скоро нормальне міське життя буде паралізоване, а міські вулиці та мікрорайони стануть брудними і неохайними. Перспектива не дуже приваблива!

Ціна, вартість на вивезення ТПВ

Щоб цього не сталося, компанія «Екосервіс груп» дуже відповідально підходить до виконання своїх обов'язків. Наші спеціалісти забезпечують регулярне вивезення твердих побутових відходів з території, що обслуговується строго за графіком. Ми допомагаємо нашим клієнтам підтримувати порядок і чистоту, приймаємо на себе всі брудні і важкі роботи, завдяки яким столичні вулиці радують око чистотою і привабливим виглядом. Завдяки гнучкій ціновій політиці ми легко знаходимо спільну мову з клієнтами будь-якого рівня .

Вивіз твердих побутових відходів в Києві та Київській області

Вивіз ТПВ в Києві і області - завдання дуже важливе і відповідальне і щоб якісно його виконати, необхідно як слід підготуватися. У нашій компанії працюють професіонали з великим досвідом, озброєні найсучаснішою спецтехнікою від провідних світових виробників. Це дозволяє надавати професійні послуги з вивезення ТПВ, негабаритного та будівельного сміття. У нас можна також замовити очищення вулиць від опалого листя або снігу, поливомийну машину або фронтальний навантажувач .
Завдяки відмінній технічній базі наші фахівці працюють з усіма видами ТПВ та будівельними відходами, незалежно від їх габаритів і маси. Сфера діяльності компанії «Екосервіс груп» поширюється далеко за межі Києва - наші послуги доступні також жителям усіх міст і селищ Київської області. У нас завжди можна замовити вивіз відходів або залишків будматеріалів з ​​приватного сектора, вивіз будівельного сміття, а також необхідну техніку для вантажних або розвантажувальних робіт.

Вивіз ТПВ недорого

Чимала кількість клієнтів вже оцінили по достоїнству високу якість наших робіт і європейський рівень сервісу, які, слід зазначити, обходяться дуже недорого. До кожного замовника ми застосовуємо індивідуальний підхід, щоб повною мірою врахувати всі його побажання та забезпечити комфортне видалення відходів, що не заподіює абсолютно ніяких незручностей. Нашим майбутнім клієнтам радимо звернути увагу на дуже привабливі розцінки . Давайте підтримувати чистоту разом з «Екосервіс груп» !