РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Вивіз відходів

Вивіз відходів

Велика кількість відходів є неминучим продуктом життєдіяльності великих сучасних міст. Непотрібна упаковка від всіляких продуктів і домашніх речей, харчові відходи, будівельне сміття, опале листя - список цей може тривати до нескінченності. Щоб не загрузнути в тоннах сміття, необхідно своєчасно вивозити їх за межі міста до офіційно встановленим місць утилізації. Здавалося б, все просто, однак далеко не скрізь відходи вивозяться акуратно.

Ціна, вартість на вивезення побутових відходів

Тільки фахівці компанії «Екосервіс груп» забезпечують вивіз побутових відходів строго за встановленим графіком, що враховує інтереси всіх жителів району. На обслуговуючих нами територій не побачиш брудних переповнених сміттям контейнерів, оскільки видалення відходів проводиться оперативно і на найвищому рівні. Велика кількість відгуків від вдячних клієнтів свідчатить про високу ефективність нашої роботи, яка так необхідна жителям міст.

Вивіз відходів у Києві та Київській області

Така складна задача, як оперативний і якісний вивіз побутових і будівельних відходів Києва і області, вимагає відповідного підходу, тому у своїй роботі ми застосовуємо тільки самі передові методи. Для збору сміття надаються зручні та надійні контейнери, оснащені герметичною кришкою. Завантаження й вивіз побутових і будівельних відходів здійснюються з використанням найсучаснішої спецтехніки від провідних виробників, якою управляють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи.
Ми виконуємо професійне вивезення побутових відходів та будівельного сміття самих різних видів, включаючи негабаритні відходи. Скористатися нашими послугами можуть не тільки жителі Києва, а й усіх населених пунктів, які знаходяться в межах Київської області. Компанія «Екосервіс груп» також ввиконує вивезення побутових або будівельних відходів із приватного сектора, очистку міських вулиць від опалого листя та снігу . А ще у нас можна замовити поливомийні машини або фронтальний навантажувач.

Вивезення побутових та будівельних відходів недорого

Ті, хто вже скористався послугами нашої компанії, гідно оцінили європейський рівень сервісу і високу якість робіт, які обходяться замовникам зовсім недорого. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного з клієнтів, щоб забезпечити гнучку цінову політику і максимально комфортне видалення відходів, що не заподіює замовникам абсолютно ніяких незручностей. Якщо ж Ви поки не є нашим клієнтом, зверніть увагу на дуже привабливі розцінки. «Екосервіс груп» Вам завжди прийде на допомогу!