Головна / Про нас

Про компанію

ТОВ «Екосервіс Груп» — компанія, яка багато років працює у сфері поводження
з відходами. 

У 1994 РОЦІ ВОНА БУЛА СТВОРЕНА ЯК CSI GROUP І РЕОРГАНІЗОВАНА В 2003 РОЦІ В Екосервіс груп.

В 2019 році було прийнято рішення запустити власне виробництво металевих конструкцій (контейнерів). Виробничі потужності розташовані в селі Горенка Київської області, Україна. Вся наша продукція проходить внутрішню перевірку згідно з міжнародними стандартами. Запровадивши систему управління якістю та виробництвом, ми змогли зробити ціну нашої продукції доступною, а якість – відмінною.

компанія надає високоякісні послуги
у сфері поводження з відходами

Інноваційні рішення задля екології майбутнього

Екологічно безпечні методи обробки відходів

Відповідальний вивіз відходів з сучасним підходом

Дотримуємось норм і стандартів у сфері охорони довкілля

Участь в міжнародних виставках

Компанія “Екосервіс Груп” активно бере участь у міжнародних виставках та подіях, презентуючи свої інноваційні підходи та продукти, спрямовані на покращення екологічної ситуації в Україні та по всьому світу. Наша участь у таких заходах дозволяє нам ділитися досвідом та інноваціями з іншими галузевими лідерами, а також вивчати найкращі практики з усього світу для подальшого впровадження на ринку.

Ми регулярно виступаємо на міжнародних виставках, де презентуємо свої передові технології та послуги у сфері поводження з відходами. Ми розробляємо та вдосконалюємо власні продукти, спрямовані на зменшення негативного впливу на довкілля та підвищення його чистоти.

Соціальна відповідальність

В нашій компанії соціальна відповідальність посідає важливе місце в корпоративній культурі. Ми віримо, що наше благополуччя пов’язане з благополуччям нашого оточення, і саме тому ми активно залучаємось до різних заходів із збереження чистоти довкілля та надання допомоги людям.

Наша команда, заручаючись підтримкою волонтерів, бере участь у прибиранні місцевих територій, видаленні сміття та зборі роздільного сміття.  Ми організовуємо та беремо активну участь у допомозі по відновленню постраждалих будинків та споруд внаслідок агресії рф, благоустрої міських парків, скверів та інших загальних місць відпочинку, щоб забезпечити чистоту та порядок для мешканців наших міст.

УНІКАЛЬНА КРЕАТИВНІСТЬ

Наша компанія пишається тим, що кожен наш клієнт унікальний, і ми готові задовольнити ваші індивідуальні потреби. Тому ми пропонуємо розробку власного стилю вашого виробу та нанесення зображення на контейнер за допомогою аерографії, співпрацюючи з професійними художниками.

Щоб підвищити якість зовнішнього вигляду виробу та продовжити його термін служби, ми використовуємо лише високоякісні, сучасні та екологічні матеріали. Наше лако-фарбове покриття забезпечується за допомогою грунтів на епоксидній основі та фінішних фарб на поліуретановій основі.

Ми єдині в Україні, хто пропонує такий індивідуальний підхід до обробки виробів. Ми розробляємо і виготовляємо продукцію, яка відповідає найвищим стандартам якості та дизайну. І ми не зупиняємося тут – наша мета стати ще креативнішими та інноваційнішими не лише в Україні, але й в Європі.

НАШУ КОМПАНІЮ ОБИРАЮТЬ ДЛЯ НАЙЯСКРАВІШИХ ТА НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ З ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ, ЗАДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЕКОЛОГІЇ УКРАЇНИ ТА СВІТУ.