Головна / Сортування сміття

Сортувальна лінія відходів:
збережімо природу разом!

ТОВ «Екосервіс груп» пропонує повне технічне рішення для сортування побутових, нетоксичних комерційних та змішаних ТПВ (твердих побутових відходів). 

Про сортувальну лінію

Пропонована сортувальна лінія, потужністю 10 тон твердих побутових відходів на годину, призначена для обробки (виділення ресурсоцінних компонентів) та зменшення обʼєму твердих (нетоксичних) відходів – ТПВ (твердих побутових відходів). Принциповою здатністю обладнання є можливість його використання для змішаних відходів, що мають високу насипну щільність. Сортувальна лінія дозволяє здійснювати комбіноване (ручне та механізоване) сортування твердих побутових відходів.

Механізована лінія потужністю 10 тон на годину розподіляє ТПВ на наступні фракції: дрібна фракція (механічний відбір) – 50 мм (органічні та інертні матеріали), чорні метали (механізований відбір), ПЕТ-пляшка (4 фракції), скло (2 Фракції), макулатура (2 фракції); кольорові метали, плівка (2 фракції), інші матеріали (2 фракції). Безпека обладнання для людей під час роботи на лінії підтверджена висновками СЕС, відділу охорони праці та МНС. Дані висновки містяться у складі тендерної пропозиції.

Сортувальна лінія МСЛ 1/50 – це механізована лінія для розподілення змішаних ТПВ за фракціями, потужністю 10 тон на годину розподіляє ТПВ на наступні фракції: дрібна фракція (механічний відбір) – 50 мм (органічні та інертні матеріали), чорні метали (механізований відбір), ПЕТ-пляшка (4 фракції), скло (2 фракції), макулатура (2 фракції); кольорові метали, плівка (2 фракції), інші матеріали (2 фракції). Безпека обладнання для людей під час роботи на лінії підтверджена висновками СЕС, відділу охорони праці та МНС. 

Отримайте безкоштовну консультацію

Щоб отримати безкоштовну консультацію, залиште свої контакти