Головна / Виробництво контейнерів

Виробництво контейнерів

Впровадивши бережливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наш продукт доступними, а якість відмінною.

контейнери типу “мультиліфт”

Основною перевагою є універсальність контейнерів відкритого типу. Вони призначені для накопичення, зберігання та транспортування твердих побутових і промислових відходів, збору і вивезення снігу, піску, металобрухту, будівельного сміття, мають багато корисних функцій та різноманітних можливостей застосування.

контейнер бункер-накопичувач типу “човник”

Компактність, можливість установки контейнерів в важкодоступних місцях або місцях обмеженою площею. Даний контейнер займе місце для паркування легкового автомобіля середнього класу. Багатофункціональність використання. Велика кількість різних варіантів виконання.

прес-контейнер

Прес-контейнер призначений для збору і пресування твердих побутових відходів, а також вторинної сировини у місцях їх накопичення. Основною перевагою використання прес-контейнерів є автономність їх роботи без сміттєвоза; пресування ТПВ або вторинної сировини в великих обсягах з швидким і легким завантаженням на автомобіль.

Сітчастий контейнер

Даний контейнер розрахований для сортування відходів, збору, тимчасового зберігання та завантаження в сміттєвози побутових відходів (паперу, ПЕТ-пляшок, пластикового посуду).

потрібна консультація?

Залиште заявку для зворотнього зв’язку

Щоб отримати безкоштовну консультацію, залиште свої контакти