Конструкція прес-контейнера виготовлена відповідно до стандарту DIN 30722

Прес-контейнер призначений для збору і пресування твердих побутових відходів, а також вторинної сировини у місцях їх накопичення. Основною перевагою використання прес-контейнерів є автономність їх роботи без сміттєвоза; пресування ТПВ або вторинної сировини в великих обсягах з швидким і легким завантаженням на автомобіль, обладнаний системою мультиліфт, з подальшим перевезенням до місця утилізації, переробки або захоронення. 

Прес-контейнер моноблочного типу являє собою бункер-накопичувач та прес для ущільнення, зібрані в одному корпусі та встановлені на раму системи мультиліфт.

Завдяки цьому забезпечується його мобільність та ефективність у застосуванні, а також значно зменшуються витрати на поводження з відходами.

Можливі варіанти виконання – бокове і фронтальне завантаження, а також є можливість додатково встановити на прес контейнер пристрій перевертання для спорожнення контейнерів для ТПВ євростандарта.

Конічна форма контейнера значно полегшує його розвантаження.

Наші контейнери обладнані універсальною системою електрообладнання, яке дозволяє працювати від мережі електропостачання 220В, так і від мережі 380В. Крім того ми передбачили автоматику контролю і звукового оповіщення можливих помилок в роботі прес-контейнера, таких як втрата потужності гідравлічної системи; індикацію низького рівня гідравлічного масла в системі. З метою підвищення безпеки під час його експлуатації в систему керування інтегровано систему захисту та блокування. 

Згідно норм та правил побудови, та експлуатації електроустановок кола управління, контролю та сигналізації прилада побудовані із застосуванням безпечної електричної напруги 24В.

оповіщення при аварійних ситуаціях гідростанції

  1. Контрольний індикатор низького тиску мастила.
  2. Контрольний індикатор низького рівня мастила.
  3. Передбачена аварійна зупинка роботи, запобігання запуску в наступних випадках:
  • Кришка відстінку завантаження не закрита
  • Двері тех. відстінку гідравліки не закриті;
  • Кнопка аварійної зупинки (EMERGENCY STOP) на бічних стінках відсіку завантаження знаходиться в натиснутому зафіксованому стані.

Пристрій негайно, в будь-якій фазі циклу, зупиняє процес пресування. Супроводжується це включенням контрольного індикатора Блокування на панелі управління. Запуск циклу (натискання на кнопку ПУСК) також неможливий. Також, передбачено контур заземлення. Для контролю тиску в гідравлічній системі, на панелі керування розміщено манометр, завдяки якому можливо контролювати ступінь завантаження прес-контейнера. Прес-контейнера нашого виробництва обладнані зовнішнім освітленням, що в свою чергу полегшує роботу в темний час доби.
Прес-контейнери нашого виробництва вигідно відрізняється простотою і надійністю конструкції, якісними комплектуючими. Всі вироби проходять обов’язкову перевірку якості збірки складових елементів і зварювальних швів. Нанесення лако-фарбового покриття проводитися з обов’язковим дотриманням технологічного регламенту, в будь-який колір по RAL за замовленням покупця.
На готові вироби ми наносимо світловідбиваючі стрічки для підвищення безпеки.

Термін виготовлення прес-контейнеру - до 20 робочих днів

технічні характеристики прес-контейнеру

Ємність накопичувального бункера, м³

22

Довжина, мм

6000

Ширина, мм

2400

Висота, мм

2620

Зусилля пресування, кН

до 300

Обсяг одного завантаження, м³

1,7

Розмір камери завантаження, мм

1500х1600

Продуктивність, м³/год

до 50

Цикл пересування, сек

25

Електродвигун кВт

5,5

Власна маса преса, кг

4000

Робочий тиск насоса, бар

200

Обсяг гідравлічного баку, д

30

Напруга джерела живлення, В

220 або 380

Струм споживання, А

22 або 13

дізнайтеся вартість контейнеру

Щоб отримати безкоштовну консультацію, залиште свої контакти